Workshop Kvalita 4.0

Workshop Kvalita 4.0

Termín: 16. 5. 2018 (13 - 18 hod.)

Oblast: Průmysl 4.0

Místo: Vavrečkova 5262, Zlín 760 01

Cena: 2 900 Kč - AKCE 1+1 PRODLOUŽENA (při přihlášení do 4. 5. 2018 získáte + 1 vstupenku zdarma)

 >> 

Společnost CE-PA, Technologické inovační centrum a Krajská hospodářská komora Zlín Vás zvou na další workshop ve Zlíně. Tématem pro měsíc květen je Kvalita 4.0 a představí se Vám šest skvělých řečníků!

 

Můžete se těšit na přednášky:

 

Inovace informační podpory procesně řízené firmy

GALVAMET spol. s. r. o.(TOP Odpovědná firma 2015)

Hana Greplová

Prezentace shrnuje zkušenosti firmy se zaváděním procesního řízení a jeho informační podpory.V kostce představí nároky i úskalí integrovaného systému řízení z hlediska informačního vybavení v podmínkách středně velké firmy se zakázkovou výrobou. Procesní inovace je dnes v menších českých podnicích samozřejmostí, protože je základním předpokladem přežití firmy. Těším se na dobu, kdy se stejnou samozřejmostí stanou inovace v informačních technologiích, kdy dnes nepružné, přebujelé systémy, implementované mnohdy z popudu „hurá, jsou na to dotace“, budou nahrazeny řešením šitým na míru skutečných firemních procesů.

 

Průmysl 4.0 v běžné strojírenské firmě

KOMAS, spol. s r. o.

Ing. Antonín Krejčí (Manažer kvality roku 2017)

Pohled manažera kvality, běžné strojírenské firmy, na Průmysl 4.0 a roli kvality. Zabývá se vnímáním rizik a příležitostí Průmyslu 4.0 v kontextu nových norem ISO 9001, IATF 16949 a specifických požadavků zákazníků automobilového průmyslu a úvahami, jak se změní role kvality v případě vyšší míry automatizace, robotizace a digitalizace. Jak získat nové pracovníky kvality, schopné úspěšně pracovat ve firmě aplikující koncepty Průmyslu 4.0?

 

Bezpapírová firma a rozšířená realita

RAY SERVICE a. s. (Firma roku Zlínského kraje 2017)  

Petr Gabriel

Jasná představa o produktu je pro zákazníka i dodavatele důležitým předpokladem uspokojení potřeb a dosažení kvality. Virtualizace, digitalizace a  3D vizualizace na základě např. výkresové dokumentace mohou pomoci klientům a dodavatelům lépe upřesňovat požadavky dříve, než bude spuštěn projekt a výroba. Demonstrace takových systémů a “vychytávek” bude součástí přednášky.

B2A SOFTWARE DEVELOPMENT s. r. o.

Michal Žufan

Kvalita 4.0 z pohledu softwarové vývojové společnostiPohled konzultanta softwarových aplikací. Zabývá se vnímáním a popisem procesů ve výrobních společnostech, v kontextu rizik a příležitostí na poli digitalizace výroby. Zejména se zabývá procesy pro bezpapírovou výrobu.

 

Data – informace – znalosti aneb data mining esencí kvality 21. století

MIELE TECHNIKA s.r.o. (Vítěz Národní ceny kvality ČR 2016)

Petr Horák

Čtvrtá průmyslová revoluce nastoupila s plnou vervou a s sebou přinesla příležitost v podobě výrazného nárůstu produktivity, efektivity a zvýšení kvality. Nevyžaduje moc – využití tradičních nástrojů pro analýzu často existujících dat, ovšem v daleko větším měřítku, než je dnes zvykem.

 

Kvadratura kvality 4.0

CE-PA, spol. s r. o.

Libor Friedel

Nahlédneme na vzájemně se ovlivňující prvky 4.0 - kvalitu, leadership, technologie a firemní kulturu / klima. Prodiskutujeme jak toto ovlivňování může probíhat ve firmě, implementující prvky Průmyslu 4.0.


SRDEČNĚ VÁS ZVEME

JIŽ 16. 5. 2018

webKvalita 40 pozvánka

 

Připraven pro Vás bude coffee break a další občerstvení.

coffe male

 

Prosíme o potvrzení Vaší účasti na tel.: +420 733 617 116, nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 11. 5. 2018. Registrovat se můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře.

Při registraci do 4. 5. 2018 získáváte + 1 vstupenku zdarma.

 >> 

FOTOREPORT Z WORKSHOPU IOT A PRODUKTIVITA

FOTOREPORT - VÝROBNÍ BUŇKA A CHYTRÉ BRÝLE

FOTOREPORT Z WORKSHOPU VELKÝ TŘESK V OLOMOUCI

 Ohodnotit tuto položku
(9 hlasů)

37 komentáře

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.