Workshop Chytrá změna

Workshop Chytrá změna

Termín: 21. 9. 2017 (13 - 18 hod.)

Oblast: Průmysl 4.0

Místo: Zlín, Vavrečkova 5262, 4. patro budovy 23, místnost TIC

Cena: 2 900 Kč (při úhradě do 8. 9. 2017 získáte + 1 vstupenku zdarma)


Můžete se těšit na přednášky:

INDUSTRY 4.0 - DATA V SOUVISLOSTECH

  • Petra Fuchsíková a Aleš Fukal (AUTOCONT CZ)

Když spolu stroje a systémy mluví - od automatického sběru dat po umělou inteligenci. Představíme případové studie od zákazníků společnosti Autocont v oblasti Industry 4.0.

  • Vratislav Rudický (AUTOCONT CZ)

Jsme Vaše IT - Jak nastavit IT, aby odčerpávalo co nejméně zdrojů (času, peněz a chuti do života). Podělíme se s Vámi o zkušenosti z firmy Teknia Uherský Brod a firmy Reda.

VZDĚLÁVÁNÍ 4.0 - KONCEPT ŠKOLNÍ VÝCHOVY PRACOVNÍKŮ

  • Karel Mareček (BD SENSORS)
  • Petr Gabriel (RAY SERVICE)

Majitelé úspěšných firem se rozhodli, že propojí vzdělávání s praxí. Princip 4.0 uplatňují ve sdílení a posilování kompetencí z oblasti technického vzdělávání a kreativity. Zjistíte jak podpořit české firmy při profesní přípravě studentů tak, aby byli schopni a připraveni zavádět nové technologie (robotická výroba a řízení) do firem.

MEDIACE V RUKOU MANAŽERA

  • Libor Smital (CE-PA)

Řešíte konflikty na pracovišti jako právníci, technici, nasloucháte "srdíčku", nebo je necháváte prostě vyhnít? Nevyřešené konflikty spolehlivě zabetonují konstruktivního a inovativního ducha. Vyzkoušeli jste pomoc mediátora a mediačních technik?

ODEČITATELNÁ POLOŽKA NA VÝZKUM A VÝVOJ

  • Miroslav Palička (SMARTECH SOLUTIONS)

Vyvíjíte a inovujete své výrobky, technologie či procesy? Úspora na dani pro firmy, které "modernizují". Dozvíte se novinky v lefislativě, judikáty a ukázky z praxe. Jaký je rozdíl mezi otevřenou a rigidní společností a má smysl zapojení ostatních členů týmu do inovování?

GAMIFIKACE VÝROBNÍHO PROCESU

  • Vlastimil Budař a Tomáš Gřešek (CZ LOKO)

Zvyšování produktivity eliminací úzých míst a podporou týmové spolupráce. Jak celý tým zvládl efektivně implementovat proces změny od nalezení problému až po implementaci trvalého zlepšování?

Připraven pro Vás bude coffee break a další občerstvení.

coffe male

SRDEČNĚ VÁS ZVEME JIŽ 21. 9. 2017

ws chytra zmena web2

Prosíme o potvrzení Vaší účasti na tel.: +420 733 617 116, nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 21. 9. 2017. Registrovat se můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře. Při registraci do 8. 9. 2017 získáváte + 1 vstupenku zdarma.

>> 

 

FOTOREPORT Z WORKSHOPU TECHNOLOGIE A LIDÉ

 

 

>> Ohodnotit tuto položku
(14 hlasů)

14 komentáře

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.